Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Verbëri

Verbëri

Çmimi i zakonshëm €10,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €10,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Josè SARAMAGO

Pas romanit « Murtaja » të Albert Camus, askush nuk ka ditur të përshkruajë një ankth kolektiv kaq metaforik dhe kaq real, siç e përshkruan romani « Verbëri » i shkrimtarit novelist J. Saramago.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)