Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore

Të shesësh gjithçka

Të shesësh gjithçka

Çmimi i zakonshëm €20,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €20,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Brad STONE 

Ky libër sjell historinë e thelluar të Amazon-it, një prej kompanive më të suksesshme globale, e drejtuar nga themeluesi briliant, Jeff Bezos.
“Të shesësh gjithçka” do të jetë biografia zbuluese dhe vendimtare e kompanisë që vendosi njërin nga bastet e parë të mëdhenj për internetin, e që ndryshoi përgjithmonë mënyrën se si blejmë dhe lexojmë.
Ky botim është zgjedhur si “Libri më i mirë i biznesit i vitit 2013” nga Financial Times dhe Goldman Sachs.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet