Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore

Ligji i tërheqjes

Ligji i tërheqjes

Çmimi i zakonshëm €15,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €15,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Ester&Jerry HICKS

Brenda këtyre faqeve, do të mësoni se si të gjitha gjërat, të dëshiruara dhe të padëshiruara, ju sjellin ky ligj më i fuqishëm i universit, Ligji i Tërheqjes.

Me shumë mundësi keni dëgjuar thënien se Ligji i Tërheqjes është aluduar nga disa prej mësuesve më të mëdhenj në histori, nuk është shpjeguar kurrë më parë në terma kaq të qartë dhe praktikë sa në këtë libër të fundit nga autorët më të shitur të New York Times.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet