Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Tregime nga Platoni dhe klasikët e tjerë

Tregime nga Platoni dhe klasikët e tjerë

Çmimi i zakonshëm €5,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €5,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Mary E. BURT

Nga programi "Të njohim Europën", tregime për fëmijë 

"Kur një mendim i Platonit bëhet mendimi im - kur një e vërtetë që ndez shpirtin e Pindarit ndez edhe shpirtin tim, atëherë koha s'ka kufi."

- EMERSON

 

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)