Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore

Shkenca e pasurimit

Shkenca e pasurimit

Çmimi i zakonshëm €10,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €10,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Wallace d. WATTLES

Ky libër është shkruar në fillim të viteve 1900, pothuajse një shekull plus dy dekada kanë kaluar që atëherë dhe libri ka gjetur rilindjen e tij në kohën tonë ndërsa njerëzit rizbulojnë mësimet e tij.

Wallace kishte bërë deklarata të shpejta në librin e tij se ky është i vetmi libër që duhet pasur për t'u pasuruar. Ai madje thotë se nuk duhet lexuar libra të tjerë, por thjesht duhet të përqendrosh energjinë tënde në 'punën' që kërkon ky libër.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet