Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore

Kush e solli Doruntinën

Kush e solli Doruntinën

Çmimi i zakonshëm €9,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €9,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Ismail KADARE

Bazuar mbi një legjendë mesjetare, botërisht të njohur, dhe një ndër krijimet artistike më tronditëse të poezisë orale shqiptare dhe asaj botërore, romani i udhëtimit të Doruntinës me vëllanë e vdekur zë një vend qendror në universin krijues të Kadaresë.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet