Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Shtatë Motrat

Shtatë Motrat

Çmimi i zakonshëm €14,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €14,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Lucinda RILEY

Me vdekjen e babait të tyre, miliarderit enigmatik që i solli nga katër anët e botës dhe i adoptoi si foshnje, Maia d'Aplièse dhe motrat e saj e gjejnë veten në shtëpinë e fëmijërisë së tyre, Atlantis, një kështjellë madhështore buzë brigjeve nga liqeni i Gjenevës.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)