Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Pse?!

Pse?!

Çmimi i zakonshëm €9,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €9,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Sterjo SPASSE

Penda artistike e Sterjo Spasses pershrkuan me ngjyra te mallengjyeshme jeten e nje djaloshi pesimist.Problemi i dashurise eshte pika kryesore rreth se ciles vertiten personazhet e romanit.

Zakonet tona dhe vecanerisht ato te fejeses dhe te marteses jane pikturuar me saktesi te ndergjegjshme.Nuk duhet te mbetet njeri pa e kenduar kete liber helmi dhe melankolie.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)