Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore

Mikenët = Pellazgët; Greqia ose zgjidhja e një enigme

Mikenët = Pellazgët; Greqia ose zgjidhja e një enigme

Çmimi i zakonshëm €14,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €14,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Mathieu AREF


Kjo vepër e re përfundon atë se çfarë Arefi shkrujti në veprën "Shqipëria (Historia dhe gjuha) ose odisea e pabesueshme e një populli parahelen". Këtë herë ai e përzmadhin pamjen e saj dhe nxjerr nocione etnike, të cilat na i bëjnë të ditura burimet e lashta në lidhje me botën e lashtë ballkanike.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)