Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Kockat e zemrës

Kockat e zemrës

Çmimi i zakonshëm €14,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €14,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Colleen HOOVER

Pas një fëmijërie mes varfërisë dhe mungesës së kujdesit prindëror, Beja Grimi më në fund "fiton biletën" për të shpëtuar nga ajo jetë, me një bursë për në universitetin "Penn State". 

Vetëm dy muaj para se të shkëputet përfundimisht nga e kaluara, një ngjarje e papritur do ta lërë të pastrehë dhe do ta detyrojë ta kalojë verën në Teksas, me babain, të cilin pothuajse nuk e njeh. 

E shkatërruar dhe e dëshpëruar që vera të mbarojë sa hap e mbyll sytë, Beja nuk ka as kohë dhe as nerva për Samsonin, djaloshin e bukur dhe pasanik, që qëllon të jetë fqinji i saj i ri. Vetëm se tërheqja mes tyre është më e fortë se çdo logjikë, pavarësisht se asnjëri nuk e di se ç'i ka rezervuar e ardhmja.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)