Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Kafshët Fantastike

Kafshët Fantastike

Çmimi i zakonshëm €15,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €15,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

J. K. ROWLING

 

Eksploruesi dhe magjizoologu Newton Scamander sapo ka mbaruar një udhëtim rreth botës në kërkim të krijesave magjike më të rralla dhe të pazakonshme.

Mbërrin në New York duke menduar se qëndrimi i tij do të jetë vetëm një ndalesë e shkurtër. Por, kur valixhja e tij magjike hapet gabimisht, disa nga kafshët fantastike të Newtonit arratisen nëpër qytet dhe telashet fillojnë për të gjithë …

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)