Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore

A mund të jetë mendja e qetë?

A mund të jetë mendja e qetë?

Çmimi i zakonshëm €12,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €12,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Jiddu KRISHNAMURTI

Një nga mendimtarët e mëdhenj të shekullit të 20-të diskuton natyrën e përvojës së jetuar, detajet e vetë-kërkimit të thellë dhe se si të jetohet një jetë e përmbushur me kërkues shpirtërorë nga e gjithë bota.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet