Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore

48 ligjet e pushtetit

48 ligjet e pushtetit

Çmimi i zakonshëm €20,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €20,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Robert GREENE

Amorale, dinake, e pamëshirshme dhe udhëzuese, kjo vepër therëse distilon 3000 vjet të historisë së pushtetit në 48 ligje të shpjeguara mirë.
Ky vëllim i guximshëm përshkruan ligjet e pushtetit në thelbin e tyre të pazbardhur, duke sintetizuar filozofitë e Makiavelit, Sun Tzu-së, Carl von Clausewitz-it dhe strategëve të tjerë famëkeq.
48 Ligjet e Fuqisë do të magjepsin çdo dëgjues të interesuar për të fituar, vëzhguar ose mbrojtur kundër kontrollit përfundimtar.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet