Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore

Arti për të fituar miq dhe pushtet

Arti për të fituar miq dhe pushtet

Çmimi i zakonshëm €9,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €9,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Dale CARNEGIE

Miliona njerëz në mbarë botën kanë përmirësuar jetën e tyre bazuar në mësimet e Dale Carnegie.
Në këtë libër, ai ofron këshilla dhe teknika praktike, në stilin e tij të bollshëm dhe bashkëbisedues, se si të dilni nga një rrëmujë mendore dhe ta bëni jetën më të dobishme.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet