Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore

Zonjat e para

Zonjat e para

Çmimi i zakonshëm €17,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €17,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Kate A. BROWER

Në një nga pozicionet më të nënvlerësuara - dhe sfiduese - në botë, zonja e parë e Shteteve të Bashkuara duhet të jetë shumë gjëra: një udhëheqëse frymëzuese, një politikane e zgjuar; një grua dhe nënë që operojnë nën kontroll të vazhdueshëm; dhe një CEO përgjegjëse për funksionimin normal të shërbimeve të panumërta dhe ngjarjeve speciale në Shtëpinë e Bardhë.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet