Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Harry Potter dhe Princi Gjakpërzier 6

Harry Potter dhe Princi Gjakpërzier 6

Çmimi i zakonshëm €15,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €15,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

J. K. ROWLING 

Ky vit i gjashtë shkollor i Harry Potter në shkollën e magjistarëve fillon me një debat me armikun e tij të betuar Draco Malfoy, tek i cili tani forcat e errësirës i vendosin shpresat e tyre.

Të pushtuar nga lidhjet e dashurisë dhe keqkuptimet, Hermiona dhe Roni mezi vënë re se Harry po heton të kaluarën e profesor Slughorn me kërkesën e Dumbledore.

Duke hyrë në rrethin e brendshëm të mësuesit në fuqinë e notave të mira falë një teksti shkollor me shënime, Harry po i afrohet qëllimit.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)