Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Harry Potter dhe i burgosuri i Azkabanit 3

Harry Potter dhe i burgosuri i Azkabanit 3

Çmimi i zakonshëm €12,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €12,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

J. K. ROWLING 

 
Sirius Black, një magjistar i rrezikshëm kriminel, arratiset nga burgu i errët i Azkaban me një qëllim dhe të vetëm: të hakmerret ndaj Harry Potter, i cili hyri me miqtë e tij Ron dhe Hermione në vitin e tretë në Shkollën e Magjisë dhe Magjisë në Hogwarts.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)