Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Harry Potter dhe guri filozofal 1

Harry Potter dhe guri filozofal 1

Çmimi i zakonshëm €10,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €10,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

J. K. ROWLING

Harry Potter është një djalë i zakonshëm. Por, në ditëlindjen e tij të njëmbëdhjetë, jeta e tij ndryshon: një gjigant vjen për ta marrë për ta çuar në një shkollë magjistarësh.

Fluturimi me shkopinj fshesash, hedhja e magjive, luftimi me trollët: Harry Potter duket të jetë një magjistar vërtet i talentuar.

Por çfarë misteri e rrethon lindjen e tij dhe kush është e tmerrshmja V... magjia e zezë, emrin e të cilës askush nuk guxon ta shqiptojë?

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)