Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Harry Potter dhe Fëmija i mallkuar

Harry Potter dhe Fëmija i mallkuar

Çmimi i zakonshëm €15,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €15,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

J. K. ROWLING, Jack THORNE dhe John TIFFANY

Botim special

Bazuar në një histori të re origjinale, Harry Potter dhe fëmija i mallkuar një vepër e re teatrale nga Jack Thorne, është historia e parë zyrtare e Harry Potterit e shfaqur në teatër.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)