Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore

E shoh çfarë po mendon

E shoh çfarë po mendon

Çmimi i zakonshëm €14,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €14,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Joe NAVARRO & Marvin KARLINS

 

Lexoni këtë libër dhe shihni inteligjencën tuaj joverbale në rritje.

Joe Navarro, një ish-oficer i FBI-së dhe një ekspert i njohur për sjelljen joverbale, shpjegon se si të "lexoni shpejt" njerëzit: të deshifroni ndjenjat dhe sjelljet, të shmangni grackat e fshehura dhe të kërkoni sjellje mashtruese.

Do të mësoni gjithashtu se si gjuha e trupit tuaj mund të ndikojë në atë që shefi, familja, miqtë dhe të huajt mendojnë për ju.

Do të zbuloni instinktet e lashta të mbijetesës që drejtojnë gjuhën e trupit dhe sjelljet më të fuqishme që zbulojnë besimin dhe ndjenjat tona të vërteta.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)