Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Lektyrë shkollore - Dy drama

Lektyrë shkollore - Dy drama

Çmimi i zakonshëm €5,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €5,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Abdylazis ISLAMI

Lektyrë shkollore - klasa e 2, mosha 6-8 vjeç.                                                              Kategoria: Përsëritja e fjalëve, fjalor i kufizuar dhe fjali të thjeshta. Ilustrim i tekstit.                                                                                                    Fjali më të gata dhe me fjalor më të pasur.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)