Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Çe - Ditari (Che Guevara)

Çe - Ditari (Che Guevara)

Çmimi i zakonshëm €12,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €12,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Ernesto GUEVARA

"CIA nuk druante askënd aq shumë sa Che Guevarën, sepse ai zotëronte kapacitetin dhe karizmën e nevojshme për të drejtuar betejën kundër shtypjes politike nga hierarkitë që ishin në pushtet në vendet e Amerikës Latine" - Philip Agee, ish-agjent i CIA-s.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)