Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore

Arti i brishtë i not giving a f*ck

Arti i brishtë i not giving a f*ck

Çmimi i zakonshëm €14,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €14,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Mark MANSON

 

Në këtë udhëzues për vetë-ndihmë që përcakton brezin, autori na tregon se si të mos përpiqemi të jemi "pozitiv" gjatë gjithë kohës, në mënyrë që të mund të bëhemi vërtet njerëz më të mirë dhe më të lumtur.

Për dekada, na është thënë se të menduarit pozitiv është çelësi i një jete të lumtur dhe të pasur.
"F**k pozitivitet," thotë Mark Manson.

Ai i thotë gjërat ashtu siç janë—një dozë e vërtetë e papërpunuar, freskuese, e sinqertë që sot mungon shumë.

Arti i brishtë i moskokëçarjes është kundërhelmi i Manson ndaj mentalitetit të përkëdhelur, që ka infektuar shoqërinë moderne dhe ka prishur një brez, duke i shpërblyer me medalje ari vetëm për paraqitjen.

Ky libër është një shuplakë freskuese për një brez për t'i ndihmuar ata të bëjnë jetë të kënaqur.

 

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)