Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

9 nëntori

9 nëntori

Çmimi i zakonshëm €14,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €14,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Colleen HOOVER

Një ditë para se të shpërngulet në një qytet të ri, Falona njihet me Benin, një djalë që aspiron të bëhet shkrimtar.
Tërheqja tyre e menjëhershme bën që ta kalojnë bashkë ditën e saj të fundit në Los Anxhelos. Jeta e saj e qetë dhe e padukshme do të kthehet në frymëzmin e Benit për librin e tij. Në vitet që do të pasojnë, mes mardhëniesh dhe trazirash të ndryshme në jetën e secilit, ata do të takohen rregullisht një herë në vit, në të njëjtën datë… deri kur Falona të fillojë të dyshojë në sinqeritetin e Benit për lidhjen e tyre.

A mundet një  histori e tillë të quhet histori dashurie, edhe pse përfundon me thyerje zemrash? 

 

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)