Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Libraria shqiptare në diasporë

Dashuri apo urrejtje

Dashuri apo urrejtje

Çmimi i zakonshëm €12,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €12,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Brunilda ZLLAMI

Enea nuk dinte më ç’të mendonte, madje i dukej se nuk e ndiente më veten aty. Ishte mes dy kohëve, duke u endur herë te njëra dhe herë tek tjetra, por tani e ndiente se duhej të zgjidhte të tashmen. E shkuara ishte tepër larg për t’u rikthyer. Kishin kaluar shumë vjet që kur kishin qenë shoqe. Mes tyre kishin bërë vend dashuria dhe urrejtja.

Po tani, ç’ndienin për njëra-tjetrën, dashuri apo urrejtje?

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)