Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Libraria shqiptare në diasporë

Rruga e dashurisë

Rruga e dashurisë

Çmimi i zakonshëm €15,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €15,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

OSHO

Më është i shtrenjtë me të vërtetë, ai që Zotin adhuron, 
Ai që është i zhytur në qenien e vet,
Thellohet në vërtetësinë dhe përsosmërinë e Tij,
Ai që këndon melodinë e përjetësisë,
Duke harmonizuar në jetë-dashurinë dhe sakrificën.
Vetëm shtëpia - thotë Kabiri,
Është e pazëvendësueshme; 
Dhe vetëm ajo është e vërtetë; 
Shtëpia do t'i ndihmojë - te Zoti të arrijnë, 
Ata që e kërkojnë me të vërtetë, 
Prandaj qëndroni aty, ku jeni, 
Dhe gjithçka do të vijë te ju.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)