Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Pepa shkon në pishinë

Pepa shkon në pishinë

Çmimi i zakonshëm €3,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €3,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Pepa dhe Xhorxhi do të shkojnë në pishinë, por Xhorxhi ka pak frikë. Si do ta bindin atë mami dhe babi që të hyjë në pishinë? Për ta zbuluar këtë, lexoni historinë.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)