Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore

Lektyra Shkollore - Kalamajtë e pallatit tim

Lektyra Shkollore - Kalamajtë e pallatit tim

Çmimi i zakonshëm €5,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €5,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Bedri DEDJA

Romani ka në qendër të subjektit të tij një sekret, që autori e zbulon në fund të librit, një ditar, që tregon jetën dhe aventurat e përditshme të kalamajve të një pallati në Tiranë dhe një fqinji të tyre të ri, që për ters, i thyejnë gjithmonë xhamat e shtëpisë.

Përmban fjali me strukturë më të përbërë. Ideal për moshat 8-10 vjeç.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)