Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore

Meshkujt vijnë nga Marsi, femrat nga Afërdita

Meshkujt vijnë nga Marsi, femrat nga Afërdita

Çmimi i zakonshëm €13,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €13,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

John GRAY

Njëherë e një kohë Marsianët dhe Venusianët u takuan, ranë në dashuri dhe kishin marrëdhënie të lumtura së bashku, sepse ata respektonin dhe pranonin dallimet e tyre. Pastaj ata erdhën në Tokë dhe filloi amnezia: ata harruan se ishin nga planetë të ndryshëm ...

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet