Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore

Bukë me sallam

Bukë me sallam

Çmimi i zakonshëm €9,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €9,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Charles BUKOWSKI 

Ky roman autobiografik konsiderohet gjerësisht romani i tij më i mirë. Një klasik i letërsisë amerikane, ai ofron një pasqyrë të fuqishme në rininë e Bukowski-t përmes prizmit të alter-egos së tij Henry Chinaski, i cili u rrit duke u bërë legjendar Hank Chinaski i Post Office dhe Factotum.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet