Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore

Përgjigje të shkurtra për pyetjet madhore

Përgjigje të shkurtra për pyetjet madhore

Çmimi i zakonshëm €15,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €15,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Stephen HAWKING

 

A do të mbijetojë njerëzimi? A duhet të kolonizojmë hapësirën? A ekziston Zoti? Këto janë vetëm disa nga pyetjet që Hawking adreson në këtë libër të argumentuar me plot pasion nga një prej mendjeve më të mëdha në histori.

Me një parathënie nga Eddie Redmayne, i cili fitoi një Oskar në rolin e Stephen Hawking, një hyrje nga laureati i Nobelit Kip Thorne dhe një pasthënie nga vajza e Hawking, Lucy, "Përgjigje të shkurtra për pyetjet madhore" është një mesazh i fundit i shkëlqyer për botën.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet