Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Historia e jetës sime

Historia e jetës sime

Çmimi i zakonshëm €25,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €25,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Hillary Rodham CLINTON

Hillary Rodham Clinton është e njohur për qindra milionë njerëz në mbarë rruzullin. Megjithatë, përveç miqve të ngushtë dhe familjes së saj, të paktë janë ata që e kanë dëgjuar përshkrimin e udhëtimit të saj të jashtëzakonshëm.

“Historia e jetës sime” është një jetëshkrim i shkurtër që shpalos jetën e saj gjatë viteve që kaloi në Shtëpinë e Bardhë.

Ky libër është gjithashtu kronika e historisë që jeton me Bill Clinton-in, një aventurë më shumë se tridhjetëvjeçare mes dashurisë dhe politikës, që i mbijetoi tradhtisë personale, hetimeve të pafundme të palëve dhe shqyrtimit të vazhdueshëm e të hollësishëm nga ana e publikut.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)