Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Hakmarrja

Hakmarrja

Çmimi i zakonshëm €18,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €18,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Jo NESBØ

Kur hyri në shtëpinë e Ana Bethsenit mbrëmjen e shkuar, inspektori Herri Holi mendoi se thjesht do të kalonte një mbrëmje të këndshme.

Por zgjimi nuk ia kurseu të papriturat e pakëndshme: i plandosur në kolltukun e dhomës së tij të ndenjjes, kokën e kishte tym nga dehja e mbrëmjes dhe s’mbante mend gjë prej gjëje.

Ana sapo ishte gjetur e vetëvrarë në shtratin e saj dhe kur një e-mail anonim e paditi për përfshirje në vdekjen e gruas, Holi e kuptoi që dikush po orvatej ta shtinte në grackë.

Dhe se pas vetëvrasjes në dukje, mund të fshihej shumë më tepër.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)