Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Antikrishti - Mallkimi i kishtërimit

Antikrishti - Mallkimi i kishtërimit

Çmimi i zakonshëm €7,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €7,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Friedrich NIETZSCHE


Në këtë libër, Niçe është shumë kritik ndaj fesë së institucionalizuar dhe klasës së priftërinjve, nga e cila megjithatë ai vet rrjedh. Pjesa më e madhe e librit është kështu një sulm sistematik, logjik dhe i detajuar ndaj interpretimeve të fjalëve të Krishtit nga Shën Pali dhe ata që e pasuan atë.

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)