Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Libraria shqiptare në diasporë

Ani : shoqja e derrkucit shtëpiak

Ani : shoqja e derrkucit shtëpiak

Çmimi i zakonshëm €12,99 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €12,99 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Kaisa PAASTO 

 

I shkon në klasë të katërt, është vajzë me magjinatë, energjike, dhe e këndshme në të  vërtetë, e tillë është në shtëpi. Kur gjendet në oborrin e shkollës, e vetme pa një shoqe, i mbetet vetëm një mundësi : të behet më e shoqërueshme.

A mundet Ani të lidhë miqësi edhe me një derrkuc shtëpiak kokëfortë ?

 

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)