Shko tek informacionet rreth produktit
1 e 1

Libraria shqiptare në diasporë

Ana nga Tirana

Ana nga Tirana

Çmimi i zakonshëm €7,00 EUR
Çmimi i zakonshëm Çmimi i zbritur €7,00 EUR
Shitje Sold Out
Taksat e përfshira. Kostot e transportit të llogaritura në arkë.

Rudina ÇUPI

 

E kush tha se mund të lexohen vetëm shkronjat?

Në librin me rebuse “Ana nga Tirana”, të serisë “Luaj dhe shkruaj, kushtuar lexuesit fillestar, fjalët shkruhen duke kombinuar figurat dhe shkronjat. Në fillim duhen deshifruar figurat në fjalë e më pas të lexohet historia. Argëtohu duke shkruar me këtë mënyrë edhe emrin tënd apo të njerëzve që do!

Dërgimet & Kthimet

Trego të gjitha detajet

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)