Passer aux informations produits
1 de 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Tregime nga Platoni dhe klasikët e tjerë

Tregime nga Platoni dhe klasikët e tjerë

Prix habituel €5,00 EUR
Prix habituel Prix soldé €5,00 EUR
Vente Épuisé
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés à l'étape de paiement.

Mary E. BURT

Nga programi "Të njohim Europën", tregime për fëmijë 

"Kur një mendim i Platonit bëhet mendimi im - kur një e vërtetë që ndez shpirtin e Pindarit ndez edhe shpirtin tim, atëherë koha s'ka kufi."

- EMERSON

 

Expédition et retours

Afficher tous les détails

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)