Passer aux informations produits
1 de 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Shtatë Motrat

Shtatë Motrat

Prix habituel €14,99 EUR
Prix habituel Prix soldé €14,99 EUR
Vente Épuisé
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés à l'étape de paiement.

Lucinda RILEY

Me vdekjen e babait të tyre, miliarderit enigmatik që i solli nga katër anët e botës dhe i adoptoi si foshnje, Maia d'Aplièse dhe motrat e saj e gjejnë veten në shtëpinë e fëmijërisë së tyre, Atlantis, një kështjellë madhështore buzë brigjeve nga liqeni i Gjenevës.

Expédition et retours

Afficher tous les détails

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)