Passer aux informations produits
1 de 1

Lize's Bookstore

Kush e solli Doruntinën

Kush e solli Doruntinën

Prix habituel €9,99 EUR
Prix habituel Prix soldé €9,99 EUR
Vente Épuisé
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés à l'étape de paiement.

Ismail KADARE

Bazuar mbi një legjendë mesjetare, botërisht të njohur, dhe një ndër krijimet artistike më tronditëse të poezisë orale shqiptare dhe asaj botërore, romani i udhëtimit të Doruntinës me vëllanë e vdekur zë një vend qendror në universin krijues të Kadaresë.

Expédition et retours

Afficher tous les détails