Passer aux informations produits
1 de 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Harry Potter dhe Princi Gjakpërzier 6

Harry Potter dhe Princi Gjakpërzier 6

Prix habituel €15,99 EUR
Prix habituel Prix soldé €15,99 EUR
Vente Épuisé
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés à l'étape de paiement.

J. K. ROWLING 

Ky vit i gjashtë shkollor i Harry Potter në shkollën e magjistarëve fillon me një debat me armikun e tij të betuar Draco Malfoy, tek i cili tani forcat e errësirës i vendosin shpresat e tyre.

Të pushtuar nga lidhjet e dashurisë dhe keqkuptimet, Hermiona dhe Roni mezi vënë re se Harry po heton të kaluarën e profesor Slughorn me kërkesën e Dumbledore.

Duke hyrë në rrethin e brendshëm të mësuesit në fuqinë e notave të mira falë një teksti shkollor me shënime, Harry po i afrohet qëllimit.

Expédition et retours

Afficher tous les détails

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)