Passer aux informations produits
1 de 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Harry Potter dhe i burgosuri i Azkabanit 3

Harry Potter dhe i burgosuri i Azkabanit 3

Prix habituel €12,99 EUR
Prix habituel Prix soldé €12,99 EUR
Vente Épuisé
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés à l'étape de paiement.

J. K. ROWLING 

 
Sirius Black, një magjistar i rrezikshëm kriminel, arratiset nga burgu i errët i Azkaban me një qëllim dhe të vetëm: të hakmerret ndaj Harry Potter, i cili hyri me miqtë e tij Ron dhe Hermione në vitin e tretë në Shkollën e Magjisë dhe Magjisë në Hogwarts.

Expédition et retours

Afficher tous les détails

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)