Passer aux informations produits
1 de 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Djali me fustan

Djali me fustan

Prix habituel €10,99 EUR
Prix habituel Prix soldé €10,99 EUR
Vente Épuisé
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés à l'étape de paiement.

David WALLIAMS 

Denisi jeton në shtëpinë mërzitshme të një rruge të mërzitshme të një qyteti të mërzitshëm. Por ai gati zbulon se, kur mendja hapet, jeta s'bëhet veçse e mërzitshme! Keni për të qeshur, keni për të qarë dhe, me ta takuar Denisin, ai s'ka për t'u ndarë më kurrë prej jush.

Expédition et retours

Afficher tous les détails

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)