Passer aux informations produits
1 de 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

9 nëntori

9 nëntori

Prix habituel €14,99 EUR
Prix habituel Prix soldé €14,99 EUR
Vente Épuisé
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés à l'étape de paiement.

Colleen HOOVER

Një ditë para se të shpërngulet në një qytet të ri, Falona njihet me Benin, një djalë që aspiron të bëhet shkrimtar.
Tërheqja tyre e menjëhershme bën që ta kalojnë bashkë ditën e saj të fundit në Los Anxhelos. Jeta e saj e qetë dhe e padukshme do të kthehet në frymëzmin e Benit për librin e tij. Në vitet që do të pasojnë, mes mardhëniesh dhe trazirash të ndryshme në jetën e secilit, ata do të takohen rregullisht një herë në vit, në të njëjtën datë… deri kur Falona të fillojë të dyshojë në sinqeritetin e Benit për lidhjen e tyre.

A mundet një  histori e tillë të quhet histori dashurie, edhe pse përfundon me thyerje zemrash? 

 

Expédition et retours

Afficher tous les détails

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)