Passer aux informations produits
1 de 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Operacioni bananet

Operacioni bananet

Prix habituel €15,99 EUR
Prix habituel Prix soldé €15,99 EUR
Vente Épuisé
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés à l'étape de paiement.
David WALLIAMS

Teksa bombat bien me breshëri mbi qytet, Eriku i vogël zë miqësi të pazakontë me një gorillë të stërmadhe: Gertrudën.
Por kur Kopshti Zoologjik vihet në rrezik, Eriku i futet aventurës për të shpëtuar Gertrudën ... dhe të gjithë të tjerët.
Ilustruar nga Tony ROSS

Expédition et retours

Afficher tous les détails

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)