Passer aux informations produits
1 de 1

Lize's Bookstore

Shkenca e pasurimit

Shkenca e pasurimit

Prix habituel €10,00 EUR
Prix habituel Prix soldé €10,00 EUR
Vente Épuisé
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés à l'étape de paiement.

Wallace d. WATTLES

Ky libër është shkruar në fillim të viteve 1900, pothuajse një shekull plus dy dekada kanë kaluar që atëherë dhe libri ka gjetur rilindjen e tij në kohën tonë ndërsa njerëzit rizbulojnë mësimet e tij.

Wallace kishte bërë deklarata të shpejta në librin e tij se ky është i vetmi libër që duhet pasur për t'u pasuruar. Ai madje thotë se nuk duhet lexuar libra të tjerë, por thjesht duhet të përqendrosh energjinë tënde në 'punën' që kërkon ky libër.

Expédition et retours

Afficher tous les détails