Passer aux informations produits
1 de 1

Lize's Bookstore

Vidhni si artist

Vidhni si artist

Prix habituel €10,99 EUR
Prix habituel Prix soldé €10,99 EUR
Vente Épuisé
Taxes incluses. Frais d'expédition calculés à l'étape de paiement.

Austin KLEON 

Në këtë libër rrefehen 10 gjëra që askush nuk ua tregon për të qenë kreativ. Ky libër është aq i vlefshëm saqë brenda një kohe të shkurtër është shndërruar në një “bestseller” në Amerikë. Themeluesi i konferencës TED, Chris Anderson e vlerëson me një fjalë këtë libër: “I mrekullueshëm”. Në këtë kohë kreativitet është arma më e fortë për më shumë sukses dhe çelësat për të qenë në tillë i keni në dorë....

Expédition et retours

Afficher tous les détails