Skip to product information
1 of 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Pepa shkon në pishinë

Pepa shkon në pishinë

Regular price €3,00 EUR
Regular price Sale price €3,00 EUR
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Pepa dhe Xhorxhi do të shkojnë në pishinë, por Xhorxhi ka pak frikë. Si do ta bindin atë mami dhe babi që të hyjë në pishinë? Për ta zbuluar këtë, lexoni historinë.

Shipping & Returns

View full details

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)