Skip to product information
1 of 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Masha dhe Ariu - Dhuratë nga qielli

Masha dhe Ariu - Dhuratë nga qielli

Regular price €3,00 EUR
Regular price Sale price €3,00 EUR
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Një ditë prej ditësh, Masha gjen një vezë misterioze në oborrin e ariut dhe vendos të kujdeset për të. Kush do ta ngrohë vezën? Cfarë do të dalë prej saj? Mësojini Këto duke lexuar këtË tregim të jashtëzakonshëm.

Aventurat e çmendura të Mashës çamarroke dhe të ariut të duruar, do t'ju bëjnë të qeshin me lot

Shipping & Returns

View full details

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)