Skip to product information
1 of 1

Lize's Bookstore - Libraria shqiptare në diasporë

Harry Potter dhe i burgosuri i Azkabanit 3

Harry Potter dhe i burgosuri i Azkabanit 3

Regular price €12,99 EUR
Regular price Sale price €12,99 EUR
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

J. K. ROWLING 

 
Sirius Black, një magjistar i rrezikshëm kriminel, arratiset nga burgu i errët i Azkaban me një qëllim dhe të vetëm: të hakmerret ndaj Harry Potter, i cili hyri me miqtë e tij Ron dhe Hermione në vitin e tretë në Shkollën e Magjisë dhe Magjisë në Hogwarts.

Shipping & Returns

View full details

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)